27 Temmuz 2012 Cuma

Jill Barnett

The Heart’s Haven
Pocket, 1990.
.En İyi İlk Kitap dalında Persie Ödülü sahibi
* A B. Dalton Bestsellerı
* Romantic Times Reviewers Choice Ödülü
Hallie'nin babası denizde kaybolduğunda, babasının kaybolmadan önce onu koruması için Kit Howland'a emanet ettiğini öğrenince şok olur. Üç kısa yıl önce, Hallie yakışıklı San Francisco'lu bu gönül avcısına delicesine aşıktı. Şimdi, onun öpücükleri sarışın güzelli heyecanlandırıyor. Ama Kit, bu kadına karşı duygularına güvenmez ve Hallie çaresiz bir çocuk gibi onu ısrarla tedavi etmeye çalışan bir adama boyun eğmeyi reddeder. Sonra şans onları karı koca yapar, dilekler ve özlemler savaşında onları birbirine bağlar.
Surrender a Dream
Pocket, 1991.
* Romantic Times Reviewers Choice Ödüllü
* Affaire de Coeur Reviewers Ödüllü
Adelaide Amanda Pinkney Chicago'ya veda etmekten memnundu. Teyzesi ve Amcasının California'daki çiftliklerini ona bıraktıklarını öğrenmesi adeta gerçekleşen bir rüya gibiydi. Ama Addie California'ya ulaştığında, o arazi üzerinde bir hak iddia eden başka biri olduğunu öğrenir;Babasının cinayetini incelemeye gelen uzun boylu, esmer Montana Creed. Addie yakında Montana'yı daha derinden tanıyacak ve onun inatçı kişiliğine aşık olacaktır ... ve Montana'nın baştan çıkarıcı bir gülümsemesine direnmek onun için neredeyse imkansız olacaktır.
Just a Kiss Away
Pocket, 1991.
* Romantic Times Reviewers Choice Ödüllü
Yemyeşil bir Pasifik adasında gelen, Eulalie yakında uzun zamandır kayıp olan babasına kavuşmak için sabırsızlanmaktadır. Ama sonra Güney kıyısındaki şiddetli bir ayaklanmada çapraz ateş arasında kalır ve Sam Forester'ın kollarına atılır. Ormanda vadede, savaş yaralı asker şımartılmış sarışın ne yapacağını bilmiyor. Ikisini de tüketir arzusu karşısında güçsüz, Lollie tutkulu kucaklama teslim oldu. Ama onun sevgisini reddeder zaman, o, onun için mücadele etmeye kararlıdır.

I COMMUNICATE WITH DECEASED (JE COMMUNIQUE AVEC LES DÉFUNTS) by Alain Joseph Bellet

Alain Joseph Bellet ölülerle iletişim kuran bir medyum. Bu kitapta, onun paranormal yolculuğunu insanlara yardım etmek için nasıl kullandığını anlatıyor . Maneviyat - 264 sayfa

THE GLAZED LOVE (L’AMOUR ÉCORCHÉ) by Marie-Bernadette Dupuy

Helen, 23 yaşında yetenekli bir piyanist, hayatının aşkını arıyor. Bu yüzden yakışıklı ve çekici genç adam Alexander ile tanıştığı zaman, aşkı bulduğunu sanır. Ama Alexander bir rahiptir. O Helen için rahiplikten vazgeçmek mi? Romantik roman - 320 sayfa

23 Temmuz 2012 Pazartesi

Geoff Smart :Leadocracy

Hayatınızın gelecekte daha mı iyi olacağını mı düşünüyor musunuz?
Geoff Smart’ın bu konuda bazı şüpheleri vardı. Zira o da hükümetin gidişatında herkesin gördüğü o kötü gidişi görüyor, haliyle kariyeri, ailesinin geleceği ve günlük yaşam kalitesinin devamlılığı hakkında endişeleri oluyordu.
Sonra bir gün, Geoff soruna bakış açısını değiştirecek beklenmedik bir mesaj aldı.
O mektupta Geoff’un yardımı isteniyordu. Onun bu yolculuğu, onu hükümete sıçrayan diğer özel sektör liderlerinin çalışmalarının sahne arkasına götürdü.
Bütün bunlardan sonra Geoff’un ne keşfettiğini öğrenmek sizi şaşırtacak
Leadocracy size şunları anlatacak;
-Büyük liderler neden hükümetten çekinirler
-"Liderliğin 3 özelliği", bize kendi özelliklerimizi tanımlamamıza, uygun iş bulmamıza ve iyi bir lider olmamıza nasıl yardımcı olur?
-Kaplumbağa, Bürokrat, Bağırgan ve İdealist gibi lider olmayan adaylardan nasıl sakınırız