23 Şubat 2012 Perşembe

Laurel House: QuickieChick's Cheat Sheet to Life,Food,Fitness, Fashion and Finance

Laurel House-Kişsel gelişim-genç kızlara yönelik Laurel House bir yaşam tarzı yazarı. O bir uzman, yazar, kişisel antrenör yani tam anlamıyla bir "QuickieChick." QuickieChick’den hafif meşrep biri anlamını çıkarmayın. Onun önerileri yalnızca genç kızların güzelliklerini koruması, uygun bir hayat arkadaşı ve iş bulmaları üzerine. Yani bir genç kızlar için yaşam rehberi bir büyük tavsiyesi gibi bir kitap. Bu kitapta zamanınızı çok iyi değerlendirerek daha güzel olmanın yolları da anlatılıyor: Mesela yatakta karın bölgesindeki yağları nasıl eriteceğinizden buna “ Quickie Workout in Bed” diyor, metabolizmayı güçlendirici “Bites with Benefits” tarzı beslenmeye, ya da 150 dolarlık bir spaya gitmek yerine, yalnızca bir dolarlık bir domates ve bir limonla cilt peelingi yapmanın yolları nı anlatıyor. Yazarın youTube’daki videoları 6 milyondan fazla kişi tarafından izleniyor ve şimdi onu yeni kitabında azıcık bir bütçeyle Yaşam, Aşk, Yemek, Spor, Moda ve Aile Bütçesi kendi ayaklarınızın üzerinde durma konusunda daha çok ipucu edinebilirsiniz. Yazarın web sitesi www.bylaurelhouse.com . Oradan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Kitap, Popüler QuickieChick web sitesi (www.quickiechick.com)’ne dayanarak, yaşam uzmanı Laurel House'un, çekici, kendine güvenli ve bağımsız genç kızlar için pratik ve zeki ipuçları verir. Bu kitap, aslında eğlenceli, zarif ve okuyan herkesi mutlu edecek tarzda yazılmış, yaşam dersleri ile ilgili önemli bir el kitabıdır. Yazar her genç kızın gerçekten ihtiyacı olan şeyin 3G yani Gumption, Grace ve Guidance(girişkenlik, erdem ve kılavuzluk) olduğunu yazıyor. Herhalde bu eserin yayın haklarını alacak yayıncımız Turkçe başlayan harflerle guzel isimler koymakta zorlanmaz.
QuickieChick, iş hayatındaki bazı önemli girişimcilerden profosyonel tavsiyelerle doludur. Ayrıca, ünlü–ünsüz kişilerden özel ipuçlarıyla, bölüm sonlarındaki özlü ve uygulanabilir tavsiyelerle başarının adımları basitleştiren,", burada verilen önerileri uygulayan gerçek kadınların hikayeleri, konuyla ilgili anekdotlarla dolueğlenceli bir kitap. Bu genç kızlar için yaşam rehberidir.
QuickieChick, size rehberlik edecek aşağıdaki pratik çözümleri sunuyor:
İş görüşmesine nasıl gidilir
Mali bağımsızlığınızı nasıl kazanırsınız, nasıl ailenizin yanından ayrılır sınız
Her yerde yapabileceğiniz pratik egzersizler: Mutfakta, uçakta ofiste, yatakta,,,, ve daha pek çok yerde yapabileceğiniz egzersizler
"Güzel iç çamaşırı " giyerek kendinize güveninizi nasıl arttırırsınız
Güzel bir cildinizi olması için buzdolabınızın olmazsa olmazları nelerdir: bu bileşenleri güzel bir cilde sahip olmak için nasıl kullanırsınız.
Biriyle randevulaşma ya da ziyarete gitme: ne zaman ayrılacağınızı, ne zaman kalacağınızı, kendinize uygun bir erkek arkadaşı nerelerde bulabileceğinizi, ve sürekli onların dikkatini nasıl çekebileceğinizin
İş hayatında bir partiye giderken: Nasıl giyinilir, nelerden konuşulur, ve nasıl davranacağınızın
Muhteşem bir kokteyl partisini kendi bütçenizi aşmadan ve kendinizi zora sokmadan nasıl hazırlayacağınızın
Bir danışman bulma
yolları anlatılıyor. İlgilenen yayıncılarımıza duyurulur.