5 Aralık 2012 Çarşamba

Winning Without Losing: 65 Strategies for Building a Wildly Successful Business While Living A Happy and Balanced Life by Martin Bjergegaard and Jordan Milne

Kitabın, İspanya, Çin, Portekiz, Rusya, Letonya ve Sırbistan'ın en önemli yayıncılarına tarafından yayınlanacağını söylemekten heyecanlıyızm. Hindistan'da bir teklif aldık. Sizin de tahmin edeceğiniz gibi bu eserin yazarları yorulmak bilmeden çalışıyor.

Kaybetmeden Kazanmak büyük başarının ciddi özveri gerektirdiğini iddia eden uzun soluklu bir kavramı gideriyor. Bu kitap içinde çığır açacak 65 strateji ile kişisel ve profesyonel dengeye ulaşmanın yollarını  sunuyor. Yazarların yanında tüm dünyadaki son derece başarılı ve ilhan verici girişimcinin, teknoloji odaklı ve küresel pazarda başarı ve başarısızlık hikayelerini anlatıyor.Katılımcılar arasında Economist Intelligence Uni tarafından dünyanın en beğenilen 9. CEO'su olarak sıralanan Infosys'in kurucusu ünlü milyarder N.R. Murthy, İlk şirketi LinkExchange ile bir servet yapan, daha sonra, bütün parasını kaybedip,  Zappos.com diye bir şirket kurup Amazon'a satan Tony Hsieh, CD Baby'nin  kurucusu ve bu şirketin satışından elde ettiği tam 20 milyon doları bir an bile düşünmeden bir hayır kurumuna bağışlayan Derek Silvers,  ve daha pek çok büyük isim bulunmakta.

Yazarlar bu kılavuz kitap ile düşündürücü sırları ve anekdotlarla dolu  kolektif bilgeliklerini okuyucuya benzersiz yöntemler  ile sunuyor. İlgilenen yayıncılarımıza duyurulur.

 Sadece Yalnızca bu kitabp için açılan web sitesinde bir göz atın.


 Stephen Covey 'den bu kitaba gelen övgü:"Muazzam! Winning Without Losing ( Kaybetmeden Kazanmak) girişimciliğe yeni bir dalga ilham kaynağı olacak harika bir kitap Okuyun-!.. Ve yaşamda daha iyi bir yol için hazır olun"-Stephen MR Covey, New York Times ve Wall Street bestseller yazarı