5 Aralık 2012 Çarşamba

Dr. John Demartini: The Values Factor
THE VALUES FACTOR  Aslında hayatlarında amaç ve yön arayan gençler için geliştirilen bir program. Dr DeMartini istediğinizi elde etmenin anahtarını elinde tutan bu programa dayanarak hazırladığı kitabında (Değerler Kitabı)nda sizin için en önemli değerleri belirleyip, arzularınızı gerçeğe dönüştürmenin yollarını öğretiyor. Kendinizi her gün tatilde hissedeceğiniz kariyerinizi inşa etmeniz mümkün olacak-çünkü yaptığınız işi seveceksiniz. Ruh eşinizi bulmanıza ya da halen devam eden ilişkinizi arzuladığınız gibi samimi, içten bir aşk ilişkisine dönüştürebileceksiniz.

İçinizde var olan o benzersiz dehanızı aktifleştirip, mali özgürlüğünüzü arttıracak, daha çok kesimi etkileyebilecek, canlılığınızı açığa çıkartacaksınız. Kendi değerlerinizi keşfetmek ve onları kullanarak hedeflerinize ulaşmaya çalışmak, sizi çaresizlik içindeki sessiz bir hayattan, inanılmaz ilham dolu bir hayatın içine sürükleyecek.

Bu kitap Eylül 2013'de Penguin tarafından yayınlanacak bir kişisel gelişim kitabıdır. Brendon Burchard’ın THE CHARGE ve  Woody Woodward’ın YOUR EMOTIONAL FINGERPRINT tarzında. Mesajı basit ama güçlü: Eger hayatınızda sizin için önemli olan değerleri keşfedebilirseniz, hayatınızı şekilldendiren o itici faktörü (güdüyü) bulabilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkında olmanız ise, seçtiğiniz hedefe ulaşmak için bu değerlerin gücünden nasıl yararlanabileceğinizi gösterecektir. Oldukça sakin ama çaresiz bir hayattansa ilham verici bir hayatın anahtarı, hayattaki en yüksek değerlerinizle arzuladığınız yaşam tarzını sürdürebilmenizin anahtarını sunar.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Dr John Demartini insan davranış ve kişisel gelişim konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden biri olarak kabul edilir. . Web sitesi Dr. Demartini  . t