10 Haziran 2012 Pazar

Laurie Frankel: GOODBYE FOR NOW
Degerli Yayincilarimiz; Sizlerle Laurie Frankel'in GOODBYE FOR NOW adlı eseriyle ilgili bazı onemli gelismeleri paylaşmaktan memnunum.

Laurie Frankel'in bloğu;

 Eserle ilgili Türkçe Tanıtım Yazısı adresinden ulaşabilirsiniz.
Knopf/Doubleday yayınevi GOODBYE FOR NOW'ı 7 Ağustos 2012'de yayınladı. Kitaba gelen yorumları okuyun
GOODBYE FOR NOW Library Journal'dan yalnıca bir kez değil tam iki kez eleştiri aldı! Öncelikle, eleştirmen Barbara Hoffert kitabı onun "Ağustos Seçtikleri" olarak adlandırdı ve " Şimdi sizlere çıkmadan söz edeceğim önemli bir eser var ...kaçırmayın ," dedi.
Esere yapılan bu değerlendirmenin tamamını okumak için; http://reviews.libraryjournal.com/2012/02/prepub/picks/barbaras-picks-aug-2012-pt-2-kelley-armstrong-laurie-frankel-laura-lippman-jenny-brown/
adresine tıklayınız.
Library Journal esere ayrıca yıldızlı bir yorumda bulundu : " Frankel kayıp ve hüzün dolu bir dünyada, bu genç çiftin yeni bir aşk ile nasıl başa çıktıklarının dokunaklı bir hikayesini anlatıyor ... Frankel elinizde bulundurmanız ve mutlaka izlemeniz gereken bir yazar. "
Yorumun tamamını okumak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız;
http://reviews.libraryjournal.com/2012/06/books/fiction/fiction-reviews-7/
Laurie Frankel, sizlerinde göreceği gibi başrollerinde bazı "ünlü" insanların oynadığı eğlenceli bir kitap fragmanı videosu hazırladı. Biz içeriğindeki mizahın diğer dillerde çok iyi tercüme olacağını düşünüyoruz! Fragmanı izlemek için tıklayınız. http://www.youtube.com/watch? v = sUlOh_-47IE