21 Mayıs 2012 Pazartesi

SHIOBHAN VIVIAN:BENİM EN İYİ ARKADAŞIM

AJANSIMIZ KANALIYLA SATILAN SHIOBHAN VIVIAN'IN SAME AS DIFFERENCE ADLI ESERI DILIMIZDE BENİM EN İYİ ARKADAŞIM OLARAK YAYINLANDI!
Açıklama :
On altı yaşındaki Emily yaz tatilinde üniversite öncesi sanat programına katılırken baştan sona bir değişim geçireceğini tahmin bile edemezdi. Cherry Grove adlı korunaklı bölgede yaşayan utangaç, ürkek ve kabul görmek için isteklerini saklayan Emily, şehrin ve sanatın girdabına kapılınca hayatı ile ilgili yeni kararlar almak zorunda kalacaktır. En iyi arkadaşı Meg eski en iyi arkadaşı, çizim öğretmeninin asistanı Yates erkek arkadaşı ve Fiona yeni en iyi arkadaşı mı olacak? Peki ya kendisi? Beğenilerini, hayallerini, isteklerini kabullenip bunları ailesinin yüzüne haykırabilecek mi? Ya resim? Başarılı bir ressam adayı olabilir miydi? En önemlisi büyümenin sancısını yaşarken kendisini var etmeyi başarabilecek miydi?
“‘Bunlar benim sahip olmak istediğim arkadaşlar mı?’ diye düşünen okurlar Emily’nin acı verici gerçek mücadelelerinde, kalp kırıklıklarında ve başarılarında kendilerini görecekler.”
Kirkus Reviews
“Emily’nin sanatsal ve kişisel yolculuğu gençlerin önceden belirlenmiş rolleri kırmayı istemelerinde yankısını bulacak.” Booklist
Barkod : 9786053844792
Boyut : 13,5 x 21
Sayfa Sayısı : 320
Basım Yeri : Melisa Matbaacılık
Çeviren : Çiğdem Dirhemsiz
Kapak Türü : Kitap Kapağı
Kağıt Türü : Kitap Kağıdı
Dili : Türkçe