17 Mart 2012 Cumartesi

Will Allen:THE GOOD FOOD REVOLUTION

Eric Schlosser, Hamburger Cumhuriyetinin yazarı tarafından bir giriş ile Mayıs 2012 yılında yayınlanacak olan The Good Food Revolution, Gotham'ın bahar kataloğunda öncü başlığı olacak.
Amerika Birleşik Devletleri'nde kentsel tarım yüzü olan Will -kendisi MacArthur vakfından "genius grant" hibesini aldı. yakınlarda, Forbes dergisindeki Michael Pollan tarafından Michelle Obama ile birlikte ülkenin "en etkili gurmelerinden" biri seçildi. Michelle Obama (Milwaukee `de, Will'in kentsel gösteri çiftliğini ziyaret etmiş ve aynı zamanda Beyaz Saray'da konuşması için ona destek olmuştu.)
Kitap, Will'in New York Times'daki profilinden daha geniş bir eylem çağrısında. Kentsel tarım, dünya çapında bir eğilim. Will sadece konuşmacı olarak ABD'de talep görmekle kalmıyor yurtdışındaki konferanslara da katılıyor. .Kitap galey haliyle (birlikte e-sayfaları) Ocak ayında satışa sunulacak. Çok teşekkürler! Ayrıca Bill Clinton'un yazar ve kitapla ilgili yazdığı muhteşem sözleri görmek isteyen yayıncılarımız bana haber verebilirler. Gotham yayınevi Clinton'un sözlerini kitabın ön kapağında yayınlayacak.