19 Mart 2012 Pazartesi

Georgia Bockoven

Yazar Georgia Bockoven ,eserleri dünya çapında dört milyondanfazla satan ödüllü bir yazar. HarperCollins tarafindanyayinlanan ilk eseri, A MARRIAGE OF CONVENIENCE çok yakinda CBS'tebaşrollerinde Jane Seymour ile James Brolin'in oynadığı bir film olacak.
THE YEAR THAT EVERYTHING HAS CHANGED:
Birbirlerininvarlığından bile haberi olmayan dört kız kardeş, güç, sevgi ve cevapları hiçbeklemedikleri yerlerde bulacaklar. Elizabeth, sevgi dolu ortamında yetiştiğidüşünülse bile, babasının aileyi terk etmesinden en çok zararı o görür, veyıllarca babasına karşı duyduğu kini herkesten gizler.Evli bir adama aşık olanGinger, şimdiye dek yaşadığı her ilişkisini tekrar değerlendirmek zorundakalacak ve sonsuza dek hayatını değiştirecek önemli kararlara varacaktır.Rachel, babasının varlığını , on yıllık hayat arkadaşının kendini aldattığınıöğrendiği gün, öğrenecektir.Genç bir film yapımcısı olan Christine ise, çoktanöldüğüne inandığı bir adama bir şans daha verilmemesi gerektiğinidüşünmektedir
A Marriage of Convenience Harper Prism, 1991. Kuzey Amerika. Kitap Mevcut. Bulgarca:. Kalpazanov Hollandaca: ECI Fince:. Beni Naiset Fransızca:. De la Cite Presses Almanca:.. Heyne Verlag İtalyanca:Fabbri Norveçce:.. Schibsted Portekizce:. Circulo De Leitores Rusça: Eksmo. * Romantic Times Reviewers Choice Ödüllü Chris Taylor, ölen kız kardeşinin doğan bebeğinin velayetinin başka bir aileye verilmesi işlemlerini tamamlamak için, hastanedeki kreş yoğun bakım ünitesine geldi. Ancak bebeğin minik eli onun parmağını sımsıkı tutunca, Chris bebeği verme konusundaki cesaretini yitirdi. Bu kariyerinden vazgeçmek anlamına gelse bile, Chris, Diane’nin oğlunu kendi oğlu gibi büyütmeye karar verdi. Beş yıl boyunca, bebeğin tek başına büyüttü. Sonra bir gün bebeğin babası Kevin ortaya çıktı. Tek bir çözüm vardı ... Anlaşmalı bir evlilik.
The Way It Should Have Been
Harper Torch, 1993. Kuzey Amerika. Kitap Mevcut. Bulgarca:. Atlantis Çekce:. Ikar Praha Hollandaca: ECI Fince:. Beni Naiset Almanca:. Weltbild İtalyanca:. Euroclub Norveçce:.Schibsted Rusça:... Lin Pai Basın Çince Slovakça: Vydavatelstvo Ikar Cron Basın . Onu son görüşünün üzerinden tam onaltı yıl sonra, David Montgomery, Carly Hargrove’un ilk ve en büyük aşkı, babasının cenazesi için eve döner ve ikisi arasındaki eski küller yeniden alevlenir.
Moments Harper Torch, 1994. Kuzey Amerika. Kitap Mevcut. Bulgar:. Slovo Çek:. Ikar Praha Hollandaca: ECI Fince:. Beni Naiset Fransızca:. De la Cite Presses Almanca:. Heyne Verlag İtalyanca:. Euroclub Latin Amerika / İspanyolca:.. Yayın Atlantida Rusça:. Cron Basitleştirilmiş Çince: Lin . Pai Slovak:Vydavatelstvo Ikar. Elizabeth Preston’un kimseyle paylaşamayacağı sırları vardır. Bu nedenle kimseyle yakınlık kuramaz. Ama onun yeni müşterisi ünlü, elli sekiz yaşındaki şarap tüccarı Amado Montoya ile görüşmesinin ardından, hızla değişir. O ünlü, zengin dul ile evlenir ve kendini koşulsuz sevgi ağında bulur. Eşiyle aralarında hiçbir yakınlaşma olmamasına rağmen bunu bir sır gibi saklayıp, evliliğini yürütmeye kararlıdır. Çünkü gönlünü üvey (eşinin) oğlu Michael’a kaptırmıştır.
Alone in a Crowd Harper Torch, 1995. Kuzey Amerika. Kitap Mevcut. Bulgar:. Slovo Fransızca: La Cite Presler Almanca:. Heyne Verlag İtalyanca:. Euroclub Norveç:. Schibsted Rusça:.. Lin Pai:Eksmo Çince.
Cole Webster, büyük ölçüde görünümünü değiştiren r motosiklet kazasını geçirdiğinde, country müzik efsaneydi. O iyileşmek için beklerken, kendine gizemli bir hava verdi, gerçek kimliğini herkesten sakladı ve Holly ile tanıştı. Holly onun gerçek kimliğini keşfettiğinde, aralarındaki ilişki bitme noktasına gelecekti..