1 Aralık 2011 Perşembe

Woody Woodward’s Your Emotional Fingerprint

Woody Woodward’s Your Emotional Fingerprint-U luslararası davranış uzmanı Woody Woodward, okuyuculara daha mutlu ve daha tatminkar bir yaşam için kendi ve başkalarının duygusal parmak izlerini okuyarak, nasıl bir yol belirleyeceklerini gösteriyor.Eserin yayın hakları tam  altı ülkeye satıldı.


Ellerimiz kendimiz hakkında pek çok bilgiyi barındırır - arzularımız, bizi harekete geçiren dürtüler, hoşlandığımız ve hoşlanmadığımız şeyler, insanlarla olan ilişkilerimiz, belli durumlarda ortaya çıkan davranışlarımız ve farklı olaylara verdiğimiz tepkiler. İhtiyacımız olan tek şey bu ipuçlarını çözmeyi öğrenmek.  İşte bu eser okuyuculara, kendi ve başkalarının duygusal parmak izlerini okuyup anlayarak dolu dolu ve mutlu bir yaşamın ip uçlarını veriyor. İnsanlarla kurduğumuz ilişkiler hakkındaki ayrıntıları biraraya toplamanın birinci adımı ellerimizin temel biçimi ile yapısında yatar.Herkesin duygusal parmak izinde en az beş karakteristik unsur bulunur. Ancak bu kitapta yazar mutluluğumuzun en temel nedeni olduğuna inandığı için yazar yalnızca duygusal parmak izini konu almış


Kitap 2011 aralığında yayınlanacak. Şimdiye dek daha hazırlık aşamasındayken aşağıdaki ülkelere satıldı; Brazil:  Fontanar.  Complex Chinese:  Pushing Hanz.  Dutch: Unieboek / Spectrum.  German:
Droemer. Japanese: Kanki. Korean: Woongjin Think Big Co., Ltd. Simplified Chinese: Cheers.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com