29 Ekim 2011 Cumartesi

Heather Cocks ve Jessica Morgan; Spoiled book 1 ve Book 2


Heather Cocks ve Jessica Morgan  Jessica L.A.’da moda yazarlarıdır. Kurdukları www.GoFugYourself.com  blog adresi ayda ortalama dört milyon okuyucusu ile  InStyle İngiltere tarafından  "DünyanınEn Güçlübloklarından biri seçildi.GoFuckYourSelf, Time.com, Technorati, Entertainment Weekly, The Sunday Times, ve The Guardian dahil olmak üzere en iyi web listelerinde ve Wall Street Journal, Chicago Tribune, The Washington Post, Us Weekly Dergisi, Variety ,The Hollywood Reporter, Los Angeles Dergisi, Time Out, Newsweek, Salon.com, The Guardian, Fransız Vogue, ve İtalyan ve Avustralyalı Cosmo gibi önemli dergilere konu olmuştur. Heather ve Jessica TV Channel, E!, Oxygen ve BBC kanallarına çıktılar. Avusturalya’da web sitelerinin ayda ortalama 160.000 ziyaretçiye ulaşmasıyla Girlfriend Dergisi, Canberra Times, Grazia Avustralya ve Cleo gibi  özellikli  büyük medya kanallarında yer aldılar; Siteleri aynı zamanda Heather’ın çifte vatandaşlığının olduğu İngiltere’de, ayda 200.000 'den fazla ziyaretçisiyle önemli bir hit aldı. 
 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SPOILED
Little, Brown / Poppy, Nisan 2011. Kuzey Amerika. .
Brezilya: Novo Conceito.

Molly Dix, sıradan bir kasabada, sıradan bir şekilde yaşayan, sıradan bir genç kız. Hayatı, en olağanüstü Hollywood hikayesi ile baş aşağı döner;  annesinin ölüm döşeğinde itirafı ile Molly gerçek babası dünyanın en büyük film yıldızı olduğunu öğrenir. Bir Hollywood prensesi olan Brooke Berlin, daha sürücü belgesini bile almadan, bir malikane kraliçesi edasıyla kendine özel bir asistan tutarak ünlü babası Brick ile daha fazla vakit geçirme arzusunu maskelemeye çalışır. Ancak aslında birbirlerine üvey kardeş olan Molly ve Brooke, Los Angeles’ın parlak ve görkemli dünyasında  Baba dedikleri efsanevi şöhretin dikkatini nasıl çekecekler.

Spoiled Kitap 2
Little, Brown / Poppy, Nisan 2012. Kuzey Amerika. Ağustos 2011 kullanılabilir Yayına verildiği tarih,.
Brezilya: Novo Conceito.

Berlin kardeşler aralarında kırılgan bir ateşkes yapar. Ama ikisi de gerçekten kan bağlarının melodramdan daha güçlü olduğuna henüz güvenmemektedirler. Brooke, yıldız ve yönetmen olarak oynadığı okul müsameresinin hazırlıkları ile meşgul olsa gerek, ev cephesinden drama zamanı olmadığına karar verir. Brooke, dramatik bir ölüm sahnesini gerçekleştirecekmiş  gibi bütün kostümlerini ortaya çıkarır. Onu hiçbir şey durduramaz ... taki seks bağımlılığı yüzünden rehabilite gören  Shelby Kendall ‘ın ondan intikam almak için karşısına çıkıp onunla kavgaya tutuşana kadar…Bu arada, Molly aşırı duygusal erkek dramasının tuzağa düşürülür. En yakın dostu Max’in kardeşi Teddy ile aralarındaki çekişmeler aralarında bir aşkın kıvılcımlanmasına sebep olacaktır.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
"

1 yorum:

 1. I am delighted to attach theRomantic Times review for SPOILEDby Heather Cocks and Jessica Morgan. Review attached. Review and submission information below…Spoiled
  Heather Cocks and Jessica Morgan
  4.5 Stars

  The Fug Girls (of fashion snark blog GoFugYourself.com) move seamlessly into the world of fiction. Their YA debut is a fluffy, excellent treat that adult fans of the blog will enjoy as much as their teen counterparts. Try this one on!

  Summary: Molly’s mom has died, but not before revealing that her dad is famous movie star Brick Berlin. So Molly packs up her life and heads to celebrity-laden L.A. None too pleased with the scenario is Brick’s other daughter, Brooke, who’s been trying to get her dad’s attention—and into the spotlight—for 16 years. Brooke doesn’t plan on sharing, and Molly has no idea what she’s in for.

  --Marie Bongiorno

  YanıtlaSil

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com