28 Ekim 2011 Cuma

Georgia Bockoven'in The Year of Everthing Changed


http://www.amazon.com/The-Year-Everything-Changed-Novel/dp/0062069322/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1331553541&sr=1-3 Yazar Georgia  Bockoven , eserleri dünya çapında dört milyondan fazla satan ödüllü bir yazar. HarperCollins tarafindan yayinlanan ilk eseri, A MARRIAGE OF CONVENIENCE çok yakinda CBS'te başrollerinde Jane Seymour ile James Brolin'in oynadığı bir film olacak. 
Birbirlerinin varlığından bile haberi olmayan dört kız kardeş, güç, sevgi ve cevapları hiç beklemedikleri yerlerde bulacaklar. Elizabeth, sevgi dolu ortamında yetiştiği düşünülse bile, babasının aileyi terk etmesinden en çok zararı o görür, ve yıllarca babasına karşı duyduğu kini herkesten gizler.Evli bir adama aşık olan Ginger, şimdiye dek yaşadığı her ilişkisini tekrar değerlendirmek zorunda kalacak ve sonsuza dek hayatını değiştirecek önemli kararlara varacaktır. Rachel, babasının varlığını , on yıllık hayat arkadaşının kendini aldattığını öğrendiği gün, öğrenecektir.Genç bir film yapımcısı olan Christine ise, çoktan öldüğüne inandığı bir adama bir şans daha verilmemesi gerektiğini düşünmektedir.


Harper Prism, 1991.  North American.                                                            
available.Bulgarian: Kalpazanov. Dutch: ECI. Finnish: Me Naiset. French: Presses de la Cite. German: Heyne Verlag. Italian: Fabbri. Norwegian: Schibsted. Portugal: Circulo De Leitores. Russian: Eksmo.